DICE KAYEK

DICE KAYEK

 

Her yaş grubuna ve her tarza hitap eden özel tasarım modelleriyle geniş bir yelpazede tüketicilere sunulmaktadır.Modayla eşsiz bir uyum sunan DICE KAYEK saat koleksiyonu,kentli yaşam tarzını yansıtmaktadır. DICE KAYEK koleksiyonu daha ilk bakıştan itibaren insanı etkisi altına almaktadır.

 

DICE KAYEK saatleri iddialı olmakla birlikte herkesin kendinden bir parça bulacağı modellere sahiptir. Koleksiyonun tamamında paslanmaz çelik ve Japon yapımı yüksek hassasiyetli makine kullanılmıştır. DICE KAYEK 4 seriden oluşmaktadır: Compact, Magister, Georgia, Vintage


Klasik ruha modern dokunuşlar..

Vintage Koleksiyonu’nda Şık giyinmeyi seven beyler ve çiftler için özel tasarlanan saatlerde uyum ön planda tutulmuştur. Birlikteliğin uyumunu zarafetle birleştiren DICE KAYEK saat slim modelleri ile de farklı hissetmenizi sağlayacak.

 

Zarif, benzersiz, estetik..

Georgia Koleksiyonu’nda Saatler şık ve benzersiz kadınlar için swarovski taşlar ile süslenerek dizayn edilmiştir. Daha ilk bakıştan itibaren, bu güzel koleksiyon insanı çekiciliğiyle etkisi altına alıyor. Estetik detaylar hasırlı, bilezikli ve deri kayışlı modellerle karşımıza çıkıyor. Gold, rose gold ve çelik seçenekleri gördüğümüz koleksiyonda taşlı ve taşsız alternatifler bulmak da mümkün.

 

Dinamik, kışkırtıcı, cesur..

Magister Koleksiyonun’da Özenle hazırlanan koleksiyonda sportif, dinamik ve birbirinden şık modelleri görmek mümkün. Efsane modellerin birleşiminden oluşan koleksiyonda siyah, lacivert ve kahverenginin yanı sıra iddialı kırmızı, yeşil ve turuncu rengi de görüyoruz.

 

Özel hissetmek için..

Compact Koleksiyonu, Her anını göz alıcı bir saatle süslemek isteyenler için compact koleksiyonu harika bir seçim olacaktır. Bu koleksiyon, masculine çizgilere sahip exclusive modelleri ile lüksü hissetmenizi sağlayacaktır.